Instalatéři - Topenáři - Plynaři - Proplach a dezinfekce potrubí

slide

Proplach a dezinfekce potrubí

K vyčištění rozvodů vody a topení používáme kompresorový přístroj REMS Multi-Push, který dokáže efektivně odstranit nečistoty v pitné vodě a topných systémech. Díky technologii, kterou využíváme, je čištění trubek otázkou chvíle, náklady jsou nízké a úspora nezanedbatelná. Nabízíme využití v průmyslových, veřejných a bytových objektech.

Zaměřujeme se na proplach radiátorových a plošných systémů topení, dále proplach potrubí vody a to pomocí vody nebo směsí vody a vzduchu s impulzním dávkováním stlačeného vzduchu, dle Vašich požadavků potrubí dezinfikujeme. Provádíme tlakové zkoušky a kontroly těsnosti všech systémů potrubí stlačeným vzduchem, nebo vodou.

Čištění a proplach vytápění
Pro to, aby topný systém fungoval bezproblémově je potřeba, aby byly odstraněny veškeré kaly, usazeniny a podobné mechanické nečistoty. Díky proplachu a vyčištění potrubi je větší efektivita výhřevnosti a tím i následná úspora a to až o 25%.

Přístroj REMS Multi-Push
Tento přístroj slouží k proplachu potrubí účinkem směsi stlačeného vzduchu a vody, odstraňuje usazeniny ze systémů topení, odstraňuje nánosy ze solárních sestav, čistí a dezinfikuje rozvody pitné vody. Ošetření systému je šetrné, ale důkladné. Odstraní se veškerý rez, nánosy kalu i volné nečistoty-špony a podobné pevné nečistoty.

Čištění topných a vodovodních systémů se doporučuje provádět každoročně.