Instalatéři - Topenáři - Plynaři - Topenářské práce

slide

Topenářské práce

Poskytujeme poradenství a montáž jak klasického ústředního topení tak i podlahového vytápění.

Ústřední topení je sestava topných těles spojených měděnými, či plastovými trubkami vedených stěnách, připevněných na stěnách anebo skrytými v podlaze. Hlavní výhody radiátorového topení jsou především v rychlém dosažení požadované teploty v daném objektu. Vytápění otopnými tělesy má však vyšší spotřebu topného média ve srovnání s podlahovým či stěnovým topením.

Podlahové vytápění nabízí vysoký komfort a snížení ročních nákladů na vytápění. Tento systém vytápění využívá nižší teploty topného média. Ohřátý vzduch sálá z podlahy a teplota ohřátého vzduchu směrem ke stropu klesá. Díky této skutečnosti je možné počítat s nižšími návrhovými teplotami v interiéru při zachování veškerého komfortu obývaného prostoru. Podlahové vytápění nezabírá cenný prostor v interiéru, nenarušuje zařiditelnost místnosti a zároveň poskytuje bezprašný provoz a celkové snížení ročních nákladů na vytápění. Tento systém vytápění vyžaduje odbornou instalaci.

Topenářské práce zajišťujeme kompletně „na klíč“.  Zajistíme kompletní dodávky otopných systémů, včetně zajištění vypracování projektové dokumentace, montáž prvků pro regulaci tepla (regulátory diferenčního tlaku, vyvažovací, regulační a přepouštěcí ventily).

Dále poskytujeme rekonstrukce kotelen a výměníkových stanic, jejich regulaci, montáže a výměny termostatických ventilů, rekonstrukce otopných systémů v malé i velké bytové výstavbě. Provádíme výměny a montáže otopných těles všech typů, hlavních uzávěrů a vypouštěcích kohoutů a oběhových čerpadel.

Nabízíme montáže podlahového vytápění, výměny kompenzátorů na stoupacím potrubí ve vyšších objektech a montáže odvzdušňovacích ventilů na otopná tělesa. Zajistíme nátěry potrubí a opravy poškozených nebo chybějících tepelných izolací, montáže a výměny kotlů na všechny druhy paliv. V neposlední řadě montáže plynových kondenzačních kotlů, automatických kotlů a tepelných čerpadel, prohlídky a mapování otopných systémů a návrhy odstraňování závad otopných systému a jejich realizace.

topenáři Praha, topenáři.