Instalatéři - Topenáři - Plynaři - Instalatérské práce

slide

Instalatérské práce

Naše firma provádí rekonstrukce činžovních a rodinných domů „na klíč“, dále rekonstrukce ležatých a stoupacích rozvodů vody a odpadů a patních vodoměrných sestav dle požadavků dodavatelů vody. Zabýváme se montáží a rekonstrukcí požárních hydrantů, rekonstrukcí boilerových a předávacích stanic tepla. Opravíme jak nedostatečně upevněné ležaté i stoupací potrubí, tak závady stávajícího plastového potrubí (vsazování dilatačních smyček).

Dále provádíme výměnu bytových rozvodů v koupelnách při rekonstrukci bytových jader, montáž vyvažovacích ventilů do rozvodů teplé užitkové vody a vyregulování cirkulace teplé užitkové vody, montáž vodovodních přípojek pro rodinné domy a děláme venkovní rozvody splaškové i dešťové kanalizace.

K dalším pracím patří osazování odpadních jímek a kanalizačních čističek, budování vsakovacích jímek, montáž ponorných čerpadel do studní a vrtů, montáž domovních vodáren, drobné opravy v bytech a domech a výměny a montáže zařizovacích předmětů (baterie, umyvadla, vany, sprchové kouty, záchody atd.)

Instalace provádíme především v domácnostech, novostavbách, bytových i průmyslových objektech.

Materiály, které používáme na rozvody měď, pozink, hostalen, alpex, nerez, HT, KG.

Instalatéři Praha, Instalatéři.