Instalatéři - Topenáři - Plynaři - Vodoměry

slide

Vodoměry

 

Nabízíme výměnu vodoměrů:

  • bytových 
  • domovních
  • průmyslových

Podle zákona o metrologii je povinností každého vlastníka měřidla, jak vodoměru na teplou  tak i na studenou vodu,  provést po 5 letech výměnu vodoměru za jiné měřidlo s platným cejchem.
Naše firma Vám nabízí sortiment kvalitních a spolehlivých bytových, domovních a průmyslových vodoměrů Sensus. Dle přání a požadavků zákazníka namontujeme i jiné značky.

Tam kde doposud neproběhlo osazení vodoměrů, se spotřeba vody počítá velmi nepřesně. Naše firma nabízí montáže nových vodoměrů do všech objektů. Po skončení platnosti ověření vodoměru  zajistíme výměnu za vodoměr nový. Při výměně naši pracovníci zaznamenají stav a výrobní číslo nového i stávajícího vodoměru. Tyto informace jsou dále použity pro databázi rozúčtování nákladů na spotřebu vody.

Při výměně nebo montáži vodoměru naše firma plombuje vodoměry z obou stran, aby nedocházelo k nepovolené manipulaci s vodoměrem. Výměny a montáže vodoměrů provádíme po dohodě se zákazníkem většinou v pozdních odpoledních hodinách, aby tyto práce byli prováděny mimo pracovní dobu většiny zákazníků.