Instalatéři - Topenáři - Plynaři - Tepelná čerpadla vzduch-voda

slide

Tepelná čerpadla vzduch-voda

Nízkoenergetické, efektivní a moderní řešení vytápění pro Vaše bydlení.

Specializujeme se na montáž tepelných čerpadel vzduch-voda, pro vytápění rodinných domů, bytových domů a průmyslových objektů. Instalujeme léty prověřená zařízení od firmy LG.

5 důvodů proč si pořídit tepelné čerpadlo

Úspora nákladů

Tepelné čerpadlo je plnohodnotným a kvalitním zdrojem vytápění, které snižuje náklady na výrobu tepla a v případě rekonstruovaného domu nebo nezatepleného objektu je investice do TČ návratná v horizontu několika let a zhodnocuje tak vaši nemovitost.

Návratnost

Jelikož ceny tepelných čerpadel v posledním desetiletí klesly, zkracuje se i návratnost investice. Peníze vložené do tepelného čerpadla se většině domácností vrátí mezi 6 až 8 lety.

Vytápění i chlazení

Tepelné čerpadlo je velmi univerzálním prostředkem, jak zachovat tepelnou pohodu v domácnosti jak v zimě, tak i v letních měsících. S tepelným čerpadlem získáte jeden zdroj pro vytápění ale i pro chlazení.

Hybridní řešení

Hybridní systém umožňuje chytře zpracovávat tepelnou energii kombinací ze vzduchu a země. Tento systém lze vhodně doplnit elektrárnou z fotovoltaických článků, která pokryje elektrickou spotřebu domu i tepelného čerpadla. Jsou uspořeny finance, které by jinak byly vynaloženy na provoz a údržbu.

Efektivní regulace

Komfort tepelného čerpadla v domácím prostředí doprovází možnost nastavení pokojové teploty a ovládání přes rozhraní Wi-Fi. Preference teploty v místnosti jsou často individuální. Někdo tráví většinu času v kanceláři a vrací se domů až večer, někdo preferuje teplejší, nebo chladnější prostředí.

Postup spolupráce:

  • Zašlete nám nezávaznou poptávku
  • Kontaktujeme Vás v co nejkratší době a domluvíme si osobní schůzku přímo u Vás, kde probereme podrobnosti dle Vašich představ
  • Zašleme konkrétní cenovou nabídku
  • Domluvíme si termín realizace
  • Provedeme montáž, instalaci a testování
  • Tepelné čerpadlo zkontrolujeme a provedeme revizi

Cena:

Montáž tepelného čerpadlaod 120 tisíc do 300 tisíc Kč
Dle náročnosti montáže a výkonu tepelného čerpadla.

 

BEZPLATNÁ KALKULACE